Może jeszcze nie wszyscy z Państwa zauważyli, że portal UZP przeszedł metamorfozę. Zmiany te są widoczne zarówno w szacie graficznej, jak i w funkcjonalności. Jedną z ciekawszych funkcji udostępnionych przez UZP jest wyszukiwarka orzeczeń
Narzędzie dostępne jest na stronie https://orzeczenia.uzp.gov.pl/

Unieważnienie art. 91 ust. 1 pkt 4) ?

Siała baba mak, nie wiedziała jak

Moderator: Janosik

ODPOWIEDZ
Magda.Sz.

Unieważnienie art. 91 ust. 1 pkt 4) ?

Post autor: Magda.Sz. » 12 lutego 2018, o 11:57

Dzień dobry koleżanki i koledzy,
Szukaam na forum, ale nie znalazłam - mam pomroczność jasną, bądź inną dolegliwość poweekendową, więc proszę Was uprzejmie o pomoc:

PN, roboty budowlane, procedura "krajowa".
Kwota przeznaczona na realizację zamówienia (zaokrąglam do ułatwienia): 170 000 PLN
w TSO wpłynęły dwie oferty oraz uzyskały następującą ilość punktów przy uwzględnieniu kryteriów pozacenowych:
1) Wykonawca 1:
- cena: 177 000,00 PLN
- łączna suma punktów: 60,00

2) Wykonawca 2:
- cena: 215 000,00 PLN
- łączna ilość punktów 81,50.

Moje pytanie jest następujące: czy na tym etapie, po otwarciu ofert mogę dokonać unieważnienia postępowania na podstawie art. 93 ust. 1. pkt 4 PZP - gdyż oferta wykonawcy, która została najwyżej oceniona przekracza (znacznie) możliwości zamawiającego? Czy powinnam wezwać go do złożenia dokumentów podmiotowych i dopiero wtedy, mając wiedzę czy faktycznie będzie najkorzystniejszy móc unieważniać postępowanie?

Proszę was o wsparcie, gdyż dotknął mnie syndrom tygodnia poprzedniego i zagubienie wzięło górę... a co wiele głów, to nie jedna.
Z góry dziękuję.

Ten temat ma 7 odpowiedżi

Musisz być zarejestrowanym i zalogowany użytkownikiem aby przeglądać odpowiedzi w tym temacie

Zarejestruj się Zaloguj się

ODPOWIEDZ