Może jeszcze nie wszyscy z Państwa zauważyli, że portal UZP przeszedł metamorfozę. Zmiany te są widoczne zarówno w szacie graficznej, jak i w funkcjonalności. Jedną z ciekawszych funkcji udostępnionych przez UZP jest wyszukiwarka orzeczeń
Narzędzie dostępne jest na stronie https://orzeczenia.uzp.gov.pl/

Kupno konkretnej marki samochodu a zasada konkurencyjności

Siała baba mak, nie wiedziała jak

Moderator: Janosik

ODPOWIEDZ
Margota

Kupno konkretnej marki samochodu a zasada konkurencyjności

Post autor: Margota » 17 stycznia 2019, o 12:44

Witam. Mam do kupienia samochód Dacia Dokker. Postępowanie jest poniżej 30 000 euro. Wiem, że przedmiotu zamówienia nie można opisywać przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, i że przedmiotu zamówienia nie można opisywać w sposób, który mógłby utrudniać uczciwą konkurencje. Lecz jeśli wyślę zapytanie ofertowe do trzech dilerów samochodowych (salonów samochodowych) Dacii w trzech różnych miastach to czy konkurencyjność będzie zachowana? I czy w zapytaniu mogę wskazywać na konkretny model samochodu? Szczerze mówiąc nie wiem nawet jak podejść do oszacowania wartości zamówienia samochodu gdybym miała robić to na kilku modelach samochodów...inne marki nie są podobne do tej Dacii. A inne auta typu Citroen Berlingo, czy Ford Tourneo Courier są niby podobne, ale jednak różne. I jak tu robić szacunek?

Ten temat ma 6 odpowiedżi

Musisz być zarejestrowanym i zalogowany użytkownikiem aby przeglądać odpowiedzi w tym temacie

Zarejestruj się Zaloguj się

ODPOWIEDZ