Może jeszcze nie wszyscy z Państwa zauważyli, że portal UZP przeszedł metamorfozę. Zmiany te są widoczne zarówno w szacie graficznej, jak i w funkcjonalności. Jedną z ciekawszych funkcji udostępnionych przez UZP jest wyszukiwarka orzeczeń
Narzędzie dostępne jest na stronie https://orzeczenia.uzp.gov.pl/

Oferta a wykaz osób

Siała baba mak, nie wiedziała jak

Moderator: Janosik

ODPOWIEDZ
marko6

Oferta a wykaz osób

Post autor: marko6 » 17 stycznia 2019, o 13:20

Witam
Miałem kryterium wyboru "Doświadczenie osób" i wobec tego w ofercie wymagałem podania tych osób i doświadczenia "w miesiącach". Ustaliłem najwyżej ocenionego i wezwałem do złożenia dokumentów, w tym "wykazu osób". Teoretycznie powinny być podane te same osoby co w ofercie bo od tego była obliczona punktacja ale teraz Wykonawca złożył wykaz osób i wskazał oprócz tych podanych w ofercie inne osoby o innym doświadczeniu.
Moje pytania:
1) odrzucić ofertę?
2) na nowo policzyć punkty z nowymi osobami (nie jest wykluczone, że wygra inny wykonawca)?
3) Nie brać pod uwagę nowych osób i powiadomić Wykonawcę, że nie przyjmujemy tego do wiadomości i że będzie musiał wykonać zamówienie osobami podanymi w ofercie? ( w SIWZ i umowie jest przewidziana procedura zamiany osób po zawarciu umowy).

Ten temat ma 7 odpowiedżi

Musisz być zarejestrowanym i zalogowany użytkownikiem aby przeglądać odpowiedzi w tym temacie

Zarejestruj się Zaloguj się

ODPOWIEDZ