załączniki do protokołu

Siała baba mak, nie wiedziała jak.
p.g.

załączniki do protokołu

Postautor: p.g. » 12 stycznia 2011, o 14:32

wypełniam nowy protokól i utknąłem na pozycji nr 20 - załączniki do protokołu.

czy mam w tym wierszu wypisać wszystkie dokumenty jakie mam w teczce z postępowaniem: od zarządzenia począwszy poprzez protokoły komisji przetargowych z zatwierdzenia SIWZ, z posiedzeń na których ustalano treść wyjaśnień, z otwarcia ofert, wyjaśnienia przesyłane wykonawcom, zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty itd czy może jedynie wypisać jako załączniki ofertę oraz oświadczenia ZP-1

Awatar użytkownika
Max

Re: załączniki do protokołu

Postautor: Max » 12 stycznia 2011, o 14:39

np. ustalenie wartości szacunkowej, zarządzenie w spr, powołania komisji, SIWZ, ogłoszenie o zamówieniu plus potwierdzenie zamieszczenia w BZP, stronie www, t. ogłoszeń, pytania wykonawców oraz odpowiedzi(jeżeli były), oferty wykonawców itd. :)

Awatar użytkownika
molly_

Re: załączniki do protokołu

Postautor: molly_ » 12 stycznia 2011, o 16:57

p.g. pisze:wypełniam nowy protokól i utknąłem na pozycji nr 20 - załączniki do protokołu.
czy mam w tym wierszu wypisać wszystkie dokumenty jakie mam w teczce z postępowaniem: od zarządzenia począwszy poprzez protokoły komisji przetargowych z zatwierdzenia SIWZ, z posiedzeń na których ustalano treść wyjaśnień, z otwarcia ofert, wyjaśnienia przesyłane wykonawcom, zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty itd czy może jedynie wypisać jako załączniki ofertę oraz oświadczenia ZP-1

Na pewno załącznikami do protokołu będą:
1) podpisane druki ZP-1 (pkt 3.A. protokołu PN)
2) dokument powołujący komisję przetargową - jeżeli będzie powołana (pkt 3.A.2)
3) dowód zamieszczenia/publikacji ogłoszenia w BZP/DZUUE (pkt 5.1)
4) dowód zamieszczenia/publikacji zmian treści ogłoszenia w BZP/DZUUE - o ile będzie zmieniane (pkt 5.5)
5) do rozważenia - dokument, w którym KZ zatwierdza wynik postępowania (pkt 14)
6) do rozważenia - wyrok KIO/rozstrzygnięcie SO (pkt 16.2 i 4)
7) do rozważenia - dokument, w którym KZ zatwierdza czynności nowe/powtórzone (pkt 18)
8) umowa w/s zamówienia publicznego wraz z załącznikami (art. 96.2 pzp, pk 19.1)
9) dowód zamieszczenia/publikacji ogłoszenia o udzieleniu zamówienia w BZP/DZUUE (pkt 19.2)
10) opis przedmiotu zamówienia (chyba, że dokonano go w pkt 2.1, ale tam wystarcza tylko określenie) (art. 96.1.1 pzp)
11) zawartość art. 96.2 pzp nie wymieniona wyżej - o ile wystąpi
12) inne rzeczy, które zamawiający uzna za konieczne do dołączenia do protokołu np. notatki z posiedzeń komisji, listy obecności na otwarciu, posiedzeniach, lista przyjętych ofert itp.

Wróć do „Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego”