Może jeszcze nie wszyscy z Państwa zauważyli, że portal UZP przeszedł metamorfozę. Zmiany te są widoczne zarówno w szacie graficznej, jak i w funkcjonalności. Jedną z ciekawszych funkcji udostępnionych przez UZP jest wyszukiwarka orzeczeń
Narzędzie dostępne jest na stronie https://orzeczenia.uzp.gov.pl/

Ogłoszenie o przetargu DzUUE w sobotę?

Siała baba mak, nie wiedziała jak

Moderator: Janosik

ODPOWIEDZ
Margota
Posty: 356
Rejestracja: 24 czerwca 2016, o 08:27

Ogłoszenie o przetargu DzUUE w sobotę?

Post autor: Margota » 14 czerwca 2019, o 08:12

Witam. Czy jeśli udostępnie SIWZ i ogłoszenie na stronie w poniedziałek to naruszę przepisy Pzp? Chodzi o to, że spodziewam się, iż moje ogłoszenie zostanie opublikowane w sobotę, a sobota jest w mojej spółce dniem wolnym od pracy. KIO w uchwale Sygn. akt: KIO/KU 23/17 z dnia 23 czerwca 2017r. przesądziła, że działanie zamawiającego polegające na udostępnieniu SIWZ na stronie internetowej w poniedziałek z opóźnieniem 2 dni od publikacji w DzUUE nie stanowi naruszenia art. 42 ust. 1 Pzp. Co o tym myślicie?

Ten temat ma 4 odpowiedżi

Musisz być zarejestrowanym i zalogowany użytkownikiem aby przeglądać odpowiedzi w tym temacie


Zarejestruj się Zaloguj się
 
ODPOWIEDZ