Brak kwalifikowanego podpisu

Ustawy Pzp nie stosuje się do zamówień i konkursów, których wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30 000 euro

Moderator: Janosik

Zablokowany
Margota
Posty: 412
Rejestracja: 24 czerwca 2016, o 08:27

Brak kwalifikowanego podpisu

Post autor: Margota »

Witam. Dziś miałam otwarcie ofert w postępowaniu na dostawę energii poniżej 30 000. W zapytaniu ofertowym dopuściłam składanie ofert za pomocą poczty elektronicznej. Jednocześnie zawarłam w nim zapis "W przypadku składania oferty w postaci elektronicznej (w szczególności w formatach .pdf., .doc., .docx., .rtf., lub .odti) powinna być ona opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym." W postępowaniu wpłynęły dwie oferty za pomocą poczty elektronicznej. Jedna oferta jest podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym a druga zawiera tylko skan oferty bez kwalifikowanego podpisu. Czy mam odrzucić taką ofertę (bez podpisu kwalifikowanego). W zapytaniu mam zapis, że oferty we wstępnej ocenie zostaną sprawdzone pod względem kompletności oraz spełniania wymogów formalnych.
Oferty nie spełniające wymogów formalnych zostaną odrzucone, o czym zamawiający powiadomi Wykonawcę podając uzasadnienie. Zamawiający nie odpowiada za braki formalne ofert oraz ich skutek.

Ta dyskusja ma 5 odpowiedzi

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem aby zobaczyć te posty.


Zarejestruj się Zaloguj się
 
Zablokowany